Your Company Logo Here

Tomáš Morávek +420 773 900 106
David Král +420 775 084 884
E-mail info@axanis.cz

Zabezpečovací systémy

  Zabezpečovací technikou se zabýváme již řadu let a stejně jako u silové elektroinstalace se snažíme hlavně o to, aby kvalita námi dodávaných služeb a výrobků byla vždy na špičkové úrovni. Pro střežení objektů ať už se jedná o byt, dům či kancelář používáme léty prověřenou, řadou testů na výbornou oceněnou, ale hlavně certifikovanou značku Jablotron.
  Jsme certifikovanou firmou pro montáže zabezpečovacích zařízení této značky.
Montáží tohoto sytému získáte zároveň slevu na pojistném Vašeho objektu.

Jak funguje inteligentní GSM alarm Jablotron

 • Zabezpečení domů


  Zabezpečovací zařízení dnes neposkytuje jen ochranu Vašeho majetku proti zlodějům, ale také hlídání a ovládání celé domácnosti, systém detekuje např. požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Umožňuje řídit přístup (otevírat elektrické zámky,garážová vrata, brány apod.). Otevření je možné zadáním číselného kódu, přiložením bezdotykového čipu nebo dálkovým ovládačem (např. z auta). Otevírání je přitom logicky propojeno s funkcí střežení. Zabezpečovací systém nabízí i domovní automatizaci, ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem či mobilním telefonem.

  Celý systém lze ovládat přes mobilní telefon, na který
  budete zároveň dostávat přehledné hlášení o narušení
  střežených zón. Zabezpečovací systém je v celé České
  republice možno sjednat střežení pultem centrální ochrany na půl roku zdarma. Díky tomu při poplachu přijede zásahová jednotka.

  Naše montážní firma, která je certifikována výrobcem
  Vám provede instalaci za několik hodin.

  Systém je atestován dle ČSN EN 50131-1, dále je schválen

  Českou asociací pojišťoven a tím získáte slevu na pojistném. Při instalaci naší certifikovanou firmou Vám bude držena záruka 5 let.

  Jednoduché ovládání ( odjištění a zajištění systému ) RFID čipem v podobě přívěšku na klíčích, zadáním kódu na klávesnici, nebo mobilním telefonem.

  Zajistit byt je rychlejší než jej zamknout.

 

 • Zabezpečení bytů


  Nemáte klid na dovolené, v práci nebo když v noci spíte?
  Denně odcházíte do práce s nepříjemným pocitem, že
  zrovna Váš byt může být vykraden? Nenechte se stresovat a pořiďte si profesionální zabezpečovací systém světové značky Jablotron. Ovládání samotného systému je velice jednoduché a zvládne jej i dítě. Nemusíte ručně zadávat kód, stačí ke klávesnici přiložit unikátní čip v podobě klíčenky a systém se odjistí či naopak. Další skvělou funkcí je, že pomocí mobilního telefonu máte přehled co se právě děje u Vás doma. Naše montážní firma, která je certifikována výrobcem Vám provede instalaci za několik hodin.
EZS - alarmy Praha

EZS - zabezpečovací systémy

Zabezpečení domu